Sedan 1992, då under namnet Hedberg Datateknik AB, har vi erbjudit konsulttjänster och utveckling av skräddarsydda programvaror.

Sedan 1992 har verksamheten stadigt växt till att idag ha hundratalet företagskunder i olika branscher och vi sysselsätter ca 15 personer.

Vi erbjuder fortfarande konsulttjänster men allt fler av våra kunder väljer att lägga över hela, eller delar av, sin IT-verksamhet hos oss för att slippa tänka på det och istället fokusera på sin verksamhet. Vi håller koll på att allt fungerar som det ska, gör regelbundna uppdateringar och tillhandahåller kundanpassade programvaror baserade på ny och aktuell teknik. Vi är t.ex. certifierade återförsäljare av Pyramid Business Studio.

Hitta till oss

Netropolis AB
Norra Ågatan 7A
732 31 Arboga
Sweden

Tel.  0589- 19333
Fax. 0589- 19932

info@netropolis.se
support@netropolis.se


Kontaktformulär


Medarbetare

Håkan Hedberg

VD, Pyramid, MemorID
070-786 84 53 hakan@netropolis.se

Ulrika Bergman Bremer

Kundrelationer, Kommunikation
076-310 04 43 ulrika@netropolis.se

Fia Pettersson

Kundsupport, Pyramid
072-234 72 54 fia@netropolis.se

Linus Carlsson

Pyramid, Utveckling, Teknik
070-272 33 15 linus@netropolis.se

Martin Fredriksson

Pyramid, Utveckling
070-550 57 98 martin@netropolis.se

Roy Johansson

Pyramid, Utveckling, Teknik
070-786 84 51 roy@netropolis.se

Fredrik Hultgren

Teknik, Citrix
070-786 84 59 fredrik@netropolis.se

Jesper Bergman Bremer

Utveckling, Teknik
070-293 68 78 jesper@netropolis.se

Kenny Lindström

Teknik, Automatisering
070-445 22 78 kenny@netropolis.se

Robin Jangestig

Teknik, Automatisering
070-252 33 39 robin@netropolis.se

Michaela Österlund

Pyramid, Utveckling
072-241 68 00 michaela@netropolis.se

Henrik Hedberg

Pyramid, MemorID
076-170 10 27 henrik@netropolis.se

Anders Fransson

Teknik, Hårdvara
073-940 98 40 anders@netropolis.se

Stefan Lissmats

Pyramid, Utveckling
076-038 35 14 stefan@netropolis.se